Sparing: Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch 3:0

W czwartym, przedostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych w sezonie 2021/2022 Ruch Radzionków przegrał 0:3 w wyjazdowym meczu z trzecioligowym Gwarkiem Tarnowskie Góry. “Cidry”, szczególnie w pierwszej połowie toczyły wyrównany bój, a bramkę straciły w 37 minucie w okresie swojej największej przewagi w posiadaniu piłki, po indywidualnej akcji zawodnika gospodarzy. Po zmianie stron Gwarek podwyższył na 2:0 z rzutu karnego, którego sprokurował faulem Tomasz Harmata, zaś wynik ustalony został w 66 minucie gry.

Sparing, 31 lipca 2021, godz. 11:00
Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch 3:0 (1:0)