Sparing: Silesia Miechowice – Ruch 0:6

W rozgrywanym dziś wieczorem meczu sparingowym piłkarze Ruchu pewnie wygrali na wyjeździe z występującą na co dzień ligę niżej Silesią Miechowice 6:0. Pierwsze trzy bramki padły w pierwszych minutach gry, a dwie z nich strzelił Bartosz Nawrocki, najpierw w 4 minucie po podaniu Kamila Banasia, a potem w 10 po zagraniu Kamila Wawrzinosska. Trzeci gol w 17 minucie był autorstwa Damiana Dudzińskiego, który dobił piłkę po uderzeniu w poprzeczkę Andrzeja Piecucha. Na kolejne gole czekać trzeba było aż trener Marcin Dziewulski wymieni niemal wszystkich zawodników z pola. W 63 minucie do siatki gospodarzy trafił Kacper Zalewski, który dostał piłkę od Roberta Wojsyka. Na 5:0 podwyższył w 84 minucie Rafał Kuliński po podaniu od Szymona Siwego, a cztery minuty później z rzutu karnego podyktowanego po faulu na Zalewskim wynik ustalił Marcin Trzcionka.

Sparing, 28 lipca 2021, godz. 18:30
Silesia Miechowice – Ruch 0:6 (0:3)
0:1 – Nawrocki 4.
0:2 – Nawrocki 10.
0:3 – Dudziński 17.
0:4 – Zalewski 63.
0:5 – Kuliński 84.
0:6 – Trzcionka 88. (rzut karny)
Ruch: Mitas – Banaś (60. Trzcionka), Otwinowski, Harmata (86. Boudguiga), Wawrzinossek (60. Ćwielong), Turczyn (60. Gwiaździński), Pietryga (60. Kuliński), Kopeć (60. Siwy), Dudziński (60. Zalewski), Piecuch (60. Baran), Nawrocki (60. Wojsyk). Trener: Dziewulski.