Specjalna premia dla kibica Cidrów

Choć w ofercie legalnych bukmacherów trudno znaleźć zakłady na mecze IV ligi, to nie oznacza to, że kibice z Radzionkowa nie mogą typować wyników innych spotkań piłki nożnej. Oferty operatorów zakładów wzajemnych warto przeanalizować dość dokładnie – można tam znaleźć liczne promocje i oferty specjalne. Jedną z najkorzystniejszych dla graczy promocji są bez wątpienia freebety.

Freebet to określenie zaczerpnięte przez branżę bukmacherską z języka angielskiego i oznacza dosłownie „darmowy zakład”. W praktyce oznacza to ni mniej ni więcej, a pewną sumę pieniędzy, którą gracz otrzymuje od bukmachera na typowanie zakładów. Jeśli przegra – nie traci nic ze swojego konta, bo gra za pieniądze operatora. Jeżeli wygra – kwota wygranej trafia na jego konto, choć w zależności od warunków promocji, może się zdarzyć, że bukmacher odejmie od niej wartość freebetu.

Darmowy zakład jest najczęściej jednym z elementów oferty powitalnej bukmachera – można go wówczas traktować jako premię za założenie u danego operatora konta. Czasami gracz otrzymuje tzw. freebet urodzinowy, czyli darmowy zakład w dniu swoich urodzin. Freebet bywa też nagrodą w różnych organizowanych przez bukmacherów konkursach. Możliwości jego otrzymania jest naprawdę wiele.

Freebet dla kibica Ruchu Radzionków

Freebety przyznawane na różnych zasadach mają w swojej ofercie w zasadzie wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju. Zawsze aktualny ranking znaleźć można na TEJ stronie -> www.legalsport.pl/rankingi/ranking-bonusow-bez-depozytu/ Już krótka jego analiza pozwala stwierdzić, że kibice Ruchu interesujący się zakładami bukmacherskimi naprawdę mają w czym wybierać.

I tak np. firma bukmacherska forBET przygotowała dla graczy dwa rodzaje freebetów. Pierwszy z nich – freebet 20 zł – jest elementem oferty powitalnej bukmachera, przekazywanym nowym graczom, którzy dokonają depozytu o wartości co najmniej 50 zł. Drugi – freebet urodzinowy 20 zł – jak sama nazwa wskazuje, jest przydzielany aktywnym klientom w dniu ich urodzin (TU komplet bonusów).

Freebet o wartości 25 zł – określany mianem freebetu Gortata, od nazwiska ambasadora firmy – ma w ofercie legalny bukmacher eWinner. Aby go otrzymać, wystarczy pomyślnie przejść proces rejestracji, obstawić dowolny zakład pojedynczy lub akumulowany o wartości 50 zł, a na konto gracza automatycznie trafi 50% zakładu, do kwoty maksymalnie 25 zł.

Najwyższy freebet – o wartości 50 zł – przygotowała dla graczy firma PZBuk w ramach oferty powitalnej. Należy zarejestrować konto na stronie PZBuk i postawić kupon wielokrotny za co najmniej 50 zł z kursem minimalnym 2,0. Freebet 50 zł – bez względu na to, czy kupon będzie trafiony czy nie – w kilka minut pojawi się na koncie gracza.

Jak widać, kibice Ruchu mają do wyboru sporo różnego rodzaju premii od legalnych bukmacherów – mamy nadzieję, że przełożą się one na same wysokie wygrane.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie.