Wybierasz się na mecz z Arką? Przeczytaj obowiązkowo!

Przypomnijmy, że ceny biletów na mecz z Arką Gdynia (oraz kolejny z Polonią Bytom) wyniosą:
25 złotych – bilet normalny,
– 15 złotych – bilet ulgowy (dzieci, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz kobiety).

Aby nabyć bilet na mecz z Arką Gdynia należy wylegitymować się Kartą Kibica Ruchu Radzionków. Każda osoba posiadająca taką Kartę (lub karnet) ma prawo kupić jeszcze jeden dodatkowy bilet, dla osoby, która Karty Kibica posiadać nie musi. W tym celu jednak okazać musi dokument tożsamości zapraszanej osoby lub przedstawić jej kompletne dane (imię, nazwisko oraz numer PESEL), które zostaną zweryfikowane przez system identyfikacji kibiców.
Nie ma możliwości zakupu biletu przez osobę nie posiadającą Karty Kibica Ruchu Radzionków. Takiej osobie bilet kupić może jedynie osoba taką Kartę posiadająca. Nie ma także możliwości by osoba posiadająca Kartę Kibica zakupiła więcej niż jeden dodatkowy bilet.
Jedyny wyjątek to obecność na meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Każda osoba, która widnieje w ewidencji klubu na to spotkanie sprzed niespełna dwóch tygodni, także ma prawo zakupić bilet mimo niespiadania Karty Kibic. Ma ona prawo kupić także bilet dla drugiej osoby.

W dniu meczu kasy biletowe nie będą otwarte!

Bilety będzie można nabywać wyłącznie w przedsprzedaży, która odbędzie się w środę 4 kwietnia, w czwartek 5 kwietnia i w piątek 6 kwietnia w godzinach 10:00 – 18:00 w sekretarcie klubu na stadionie.

Do wstępu na trybuny na sobotni mecz uprawniać będą, oprócz klubowych idetyfikatorów, jedynie wykupione wcześniej bilety oraz oczywiście karnety na rundę wiosenną (ostatnie sztuki karnetów są jeszcze dostępne w sekretariacie klubu w cenie 90 złotych).