Wyjazd kibiców na finał “Pucharu Stulatków”

W najbliższą środę o godzinie 19:20 na stadionie Ruchu Chorzów odbędzie się mecz finałowy rozgrywek tzw.”Pucharu Stulatków”

Informujemy, że na mecz z mistrzem rozgrywek III ligi kibice naszego Klubu organizują przejazd w cenie 20 zł + 15 zł bilet wstępu.

Istnieje możliwość rezerwacji wyłącznie biletu wstępu na mecz.
Osoby zainteresowane zakupem biletu wstępu wraz z przejazdem lub też samego biletu proszone są o przesłanie zamówienia na e-mail: klub@ruchradzionkow.com

Osoba zdecydowana na przejazd z grupą kibiców po mailowej rezerwacji biletu w odpowiedzi otrzyma informację o godzinie i miejscu odjazdu.

W związku z wdrożeniem ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO ) KS Ruch Radzionków, z siedzibą w Radzionkowie przy ul. Św. Wojciecha 15 , z godnie z art 13 ust.1 i ust.2 RODO, informuje, że: organizatorem meczu jest: RUCH CHORZÓW SA, ul. Cicha 6, 41-506 Chorzów.

By zakupić bilet wstępu konieczne jest podanie danych osobowych (imię i nazwisko oraz numer PESEL).
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania wyklucza możliwość rezerwacji biletów w Ruch Chorzów S.A.
Dane, które będą przetwarzane w zakresie: imię i nazwisko i numer PESEL wykorzystywane są wyłącznie do podjęcia niezbędnych czynności związanych z rezerwacją i sprzedażą biletów.