Okręgowa Liga Juniorów:
Ruch – MKS Zaborze 1:5
bramka: Popławski 14′
Ruch: Staś, Lamla, Stolarczyk, Popławski, Dolibóg, Pietryga, Kazimierek, Hoinkis, Sysiak, Cichocki, Ibrom oraz Wrodarczyk, Kuziora, Kosz. Trener: Okoń.

Niestety  ulegliśmy drużynie MKS Zaborze po słabszej grze naszego zespołu. Nic nie zapowiadało tak wysokiej porażki po pierwszej połowie, choć schodziliśmy na przerwę z wynikiem 1:2, to jednak w szatni mobilizowaliśmy się na drugą część gry chcąć wygrać ten mecz. Jednak  stracona bramka na 1:3 podcięła mojej drużynie skrzydła i ciężko było odrabiać straty, tym bardziej że 65 minucie Dalibóg dostał czerwona kartkę za akcje ratunkowa i graliśmy w dziesiątkę. Zespół  MKS-u  wykorzystał ten fakt i strzelił nam jeszcze dwie bramki, ostatecznie ustalając wynik meczu na 1:5. Byliśmy zespołem mimo wszystko słabszym w przekroju całego spotkania – powiedział po mecz trener Dariusz Okoń.