Zmiany w oficjalnych mediach klubu

Przede wszystkim – co widoczne na pierwszy rzut oka – zmienił się tzw. top i pojawił się zegar odmierzający czas do oficjalnego początku sezonu 2013/2014, czyli do 1 lipca 2013 roku. Na start rozgrywek trzeciej ligi opolsko-śląskiej, w której żółto-czarni zagrają, będzie trzeba poczekać jeszcze dodatkowo kilka tygodni.
Nie ma na razie drużyny – zniknęły także ze strony głównej wszystkie akcenty odwołujące się do kadry i występów pierwszego zespołu, czyli tabele, terminarze, statystyki czy prezentacje zawodników. Wyeksponowany został za to profil klubu na Facebooku, który pod nieobecność Ruchu w piłkarskich rozgrywakch, może być, obok forum kibiców, głównym punktem w Internecie, gdzie gromadzić się będzie społeczność kibiców i sympatyków klubu, z utęsknieniem oczekujących aż zegar na oficjalnej stronie pokaże początek kolejnego sezonu, już z udziałem radzionkowian.

O tym, że za rok wracamy od trzeciej ligi informuje także intro strony głównej.

Zmiany dotknęły także działy naszej strony. Przede wszystkim zniknęła zakładka o drugiej drużynie, która – przypomnijmy – również  nie weźmie udziału w rozgrywkach, a także bardzo uszczupliła się zakładka o pierwszym zespole, prezentująca jedynie historie transferów oraz kadry i wyniki z poprzednich sezonów rozgrywkowych. Wkrótce zaktualizowany zostanie także dział poświęcony drużynom juniorów i trampkarzy.

Zachęcamy do zaglądania na klubowe media, które niezmiennie będą na bieżąco aktualizowane – choć oczywiście na pewno nie tak często, jak w sytuacji gry drużyny w lidze – i informować będą o wszystkich wydarzeniach w klubie, jak również o wynikach młodzieży.