Znicz Kłobuck – Ruch 4:1

Radzionkowie fatalnie weszli w ten mecz, zaś gospodarzom pod bramką Dawida Stambuły wychodziło niemal wszystko. W efekcie przed upływem dwudziestej minuty wynika brzmiał 3:0 dla Znicza! W 6 minucie trafił Jaworski, w w 13 i 18 dwukrotnie Dawid Wojtyra. Dopiero po trzecim ciosie Ruch ruszył do ataku, i dopiął swego w 27 minucie kiedy odbitą po strzale z daleka Mateusza Pietrygi piłkę do siatki wpakował Michał Szromek.
Trzy raz – raz przed przerwą i dwa razy zaraz po zmienie stron – w dogodnych sytuacjach pudłował Szromek. Zamiast gola kontaktowego, padła czwarta bramka dla gospodarzy, którą strzelił w 68 minucie Kamil Wojtyra.

3 kolejka IV ligi śląskiej (grupa I), 7 sierpnia 2020, godz. 18:30
Znicz Kłobuck – Ruch 4:1 (3:1)
1:0 – Jaworski 6.
2:0 – D. Wojtyra 13.
3:0 – D. Wojtyra 18.
3:1 – Szromek 27.
4:1 – K. Wojtyra 68.
Znicz: Więzik – Bartoszek, Ogłaza, Kasprzyk, Podolski, Bielecki, Kmieć, Jaworski, D. Wojtyra (65. Wolski), K. Wojtyra (90. Korczak), Obodecki. Trener: Juszczyk.
Ruch: Stambuła – Trzcionka, Banaś, Boryczka, Ćwielong, Pietryga, Pietrycha (46. Harmata), Siwy (61. Wnuk), Kopeć (83. Dudziński), Piecuch (46. Boudguiga), Szromek (78. Zalewski). Trener: Dziewulski.
Żółte kartki: Ogłaza 34., Kmieć 42. – Pietrycha 20.