11. kolejka – Zapowiedź!

Źródło Kromołów – Ruch Radzionków:
Sobota 6 października 2007, 15:00 – Zawiercie

Jak się mówi wśród kibiców Radzionkowskiego Ruchu po tym meczu będziemy mogli powiedzieć czy liczymy się jeszcze w stawce, która walczy o awans czy też raczej zaliczamy się do grupy, która spokojnie dogra ten sezon na bezpiecznym miejscu gwarantującym pewne utrzymanie w lidze.

Drużyna z Zawiercia w ostatnich trzech meczach imponuje formą. 9 punktów, zero straconych bramek przy siedmiu strzelonych. Warto również zaznaczyć, że nie było to łatwe pojedynki. Tydzień temu wygrana z beniaminkiem z Dąbrowy Górniczej 2-0. Wcześniej wygrana w Myszkowie z tamtejszym MKS-em również 2-0. Trzy tygodnie temu nasi przeciwnicy pokonali u siebie 3-0 drużynę z Wojkowic.

Natomiast drużyna z Radzionkowa nadal nie może zdecydowanie pokazać kibicom, że ma ustabilizowaną formę. Tydzień temu wygrana z Myszkowem w bardzo dobrym stylu, lecz ze sporym brakiem skuteczności 2-0. Dwa tygodnie temu po sporych męczarniach wygrana w Wojkowicach 3-2 po zwycięskim golu Marka Sukera w 90 min. W niecały miesiąc temu niespodziewany remis u siebie z Łabędami.

Ten mecz pokaże, kto może walczyć o awans. Albo „Cidry” albo „Źródło”. Początek meczu już w najbliższą Sobotę 6 października o godzinie 15:00.