Cidry on Tour – zrzutka.pl!

https://zrzutka.pl/cidry-on-tour

Klub, który za kilka miesięcy obchodzić będzie jubileusz 100-lecia powstania w przeszłości wniósł wiele kolorytu w rozgrywki piłkarskiej „Ekstraklasy”. Już w pierwszym sezonie jako beniaminek zajął 6 miejsce w końcowej rywalizacji sezonu rozgrywkowego 1998/1999, stając się najwyżej sklasyfikowanym klubem piłkarskim Górnego Śląska! Podporą radzionkowskiej drużyny i jej liderem był legendarny „Ecik” – Marian Janoszka, który w wieku blisko czterdziestu lat, zaliczał się do grona najlepszych snajperów w Polsce.
Od największych sukcesów Klubu minęło już dwadzieścia lat co nie znaczy, że „Cidry” żyją przeszłością. Po kilku latach pobytu Klubu w rozgrywkach IV ligi radzionkowianie w czerwcu 2018 roku pokonali w spektakularnym stylu lokalnego rywala Polonię Bytom awansując do rozgrywek III ligi.
Obecnie po rundzie jesiennej zajmują 11 miejsce w rozgrywkach III ligi Gr3.
Finansowy koszt udziału Klubu w rozgrywkach III ligowych nie należy do niskich. Szczególnie budżet Klubu obciążają wysokie koszty wyjazdów drużyny na mecze z klubami południowo – zachodniej Polski. Dlatego bardzo prosimy o włączenie się do akcji zbiórki „Cidry on Tour”. Pragniemy dzięki Waszemu wsparciu sfinansować wiosenne wyjazdy.
W rundzie wiosennej udajemy się na mecze rozgrywek III ligi do następujących miejscowości: LEGNICA, BRZEG, KLUCZBORK, GAĆ (OŁAWA), PAWŁOWICE ŚLĄSKIE, ŻMIGRÓD, POLKOWICE, ZDZIESZOWICE.
Koszt opłacenia wszystkich przejazdów wraz z wyżywieniem to 19 000 zł

Bardzo prosimy o wpłaty zaczynające się od kwoty 10 zł.

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 25 zł otrzyma okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków.

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 500 zł otrzyma:

  • okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków,
  • koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 1000 zł otrzyma:

  • okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków,
  • koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę,

• udział w wybranym wyjazdowym meczu Ruchu Radzionków (wyjazd klubowym autobusem wraz z drużyną, uczestnik wyposażony będzie w klubowy sprzęt sportowy i uczestniczy we wszystkich posiłkach podczas wyjazdu).


Kubek Cidry On Tour