CSP i Red Snake w “Klubie Złoty Cider”

Centrum Sportowe Pełka rozpoczęło działalność 2010 roku. To klub, w którym znadziejsz sposób na wolny czas. Zadbasz w nim nie tylko o swoje zdrowie, ale o sprawność fizyczną, psychiczną i dobre samopoczucie. Jest także miejscem miłych spotkań znajomych, przyjaciół i rodzin.
CSP zaprasza do obiektu o powierzchni 900 m2 z bogato wyposażoną siłownią, dwoma kortami squasha (możliwość wypożyczenia sprzętu), klimatyzowanymi salami do zajęć fitnessu i spinningu. Zajęcia o różnym stopniu trudności odbywają się w małych grupach i prowadzą je profesjonalni instruktorzy.

CSP Bytom
ul. Hlonda 54
41-933 Bytom-Stroszek
http://www.csp.bytom.pl

Folia grzewcza Red Snake jest to rewolucyjny produkt emitujący fale podczerwieni, służąca do ogrzewania budynków. Ten rodzaj ogrzewania można stosować w mieszkaniu, biurze, sklepie, szkołach, przedszkolach, hal przemysłowych, garażach, kościołach, Stosuje się je jako ogrzewanie podłogowe, ścienne, sufitowe lub na skosach poddasza w zależności od potrzeby.
Folię grzewczą Red Snake można instalować podczas budowy nowych obiektów oraz w czasie remontów już istniejących. Przy ogrzewaniu podczerwienią nie jest ogrzewane powietrze (jak przy grzejnikach), ale nagrzewane są przegrody budynku czyli ściany, posadzka, sufit oraz przebywający w pomieszczeniu ludzie.
W przypadku ogrzewania podczerwienią, odczuwalny wzrost temperatury następuje już po 10 minutach od włączenia.
Red Snake to najnowocześniejszy system grzewczy na rynku. Zdrowy, tani i zupełnie bezobsługowy. Zapomnij o serwisantach, przeglądach, wysokich rachunkach!

Red Snake Silesia
ul. Obwodnica 8 (Park Wodny I piętro)
42-600 Tarowskie Góry