Informacje organizacyjne przed pierwszym meczem na stadionie w Orzechu

Mecze Ruchu na stadionie w Orzechu (ulica Sobolaków 5) nie będą imprezami masowymi, co oznacza, że maksymalnie na trybunach podczas meczu będzie mogło znaleźć się 999 widzów. Obecnie na tym obiekcie jest około dwustu miejsc siedzących, zatem trzeba się liczyć z koniecznością oglądania meczu na stojąco.
Miejsca zajmujemy wyłącznie na trybunie wzdłuż boiska. Nie ma możliwości wejścia za obie bramki i na miejsca po drugiej stronie boiska przy ławkach rezerwowych.
Infrastruktura stadionu nie pozwala na przyjmowanie zorganizowanej grupy kibiców zespołu gości.

Czynna będzie jedna brama wejściowa z kasą biletową znajdująca się przy budynku klubowym (widoczna na zdjęciu ilistrującym tą wiadomość). Sprzedaż biletów rozpocznie się na godzinę przed meczem. Prosimy zatem o wcześniejsze przybycie, by uniknąć kolejek przy kasie, i zyskać większe prawodopodobieństwo zajęcia miejsca siedzącego. Osoby posiadające karnety wchodzą bez kolejki. W sobotę w kasie możliwy będzie zakup karnetu w cenie 130 złotych.

Ceny biletów:
10 złotych – bilet normalny
5 złoty – bilet ulgowy (dzieci szkolne, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz kobiety, a także opiekunowie dzieci należących do UKS Ruch Radzionków),
wstęp darmowy – dzieci do lat 7.

Za trybunami zlokalizowany będzie punkt gastronomiczny.
Toalety znajdują się przy kasach oraz w budynku klubowym.

Na terenie stadionu nie ma miejsc parkingowych. Wokół stadionu jest za to ich kilkadziesiąt wzdłuż ulicy Sobolaków i Brzechwy. Nie wolno parkować na parkingu przy sklepie Carrefour, gdyż jest to teren prywatny! Polecamy zatem by zbierać się w więcej osób do jednego auta, lub by wybrać dojazd komunikacją miejską.

Lista autobusów zatrzymujących się na przystanku Orzech Szkoła:

Z Bytomia (i Radzionkowa):

Linia 17 (obsługuje przystanki Stroszek Kopalnia, Stroszek Narutowicza, Rojca Sikorskiego, Rojca Nieznanego Żołnierza, Rojca Dworzec PKP, Radzionków Rynek 1, Radzionków Kościół, Radzionków św. Wojciecha nż, Radzionków Dworzec PKP)

Linia 173 (obsługuje przystanki: Rojca Baza Paliw, Rojca Muzeum Chleba nż, Rojca Nieznanego Żołnierza, Rojca Dworzec PKP, Radzionków Rynek 1, Radzionków Kościół, Radzionków św. Wojciecha nż, Radzionków Dworzec PKP)

Z Tarnowskich Gór:

Linia 646

Linia 173