Jak śledzić przebieg meczu z Gwarkiem?

Transmisję na żywo z tego spotkania na szczycie czwartej ligi śląskiej przeprowadzi telewizja internetowa Śląskie.TV. Dostęp do transmisji jest darmowy.

Jeśli jednak ktoś z Państwa nie dysponuje łączem umożliwiającym płynne oglądanie transmisji telewizyjnej, będzie mógł śledzić tradycyjną tekstową relację na żywo minuta po minucie prowadzoną przez naszą stronę.

Trzecim sposobem, również bardzo dobrze Państwu znanym, jest zamówienie naszej relacji SMS.
Relację SMSową z meczu Ruchu Radzionków z Gwarkiem w Tarnowskich Górach (początek jutro o godzinie 16:00) zamówić można wysyłając SMS o treści ISRUCH na numer 72480 (w cenie 2,00 zł plus VAT), a otrzymując relację składającą się z dwóch SMS-ów (z wynikiem do przerwy i wynikiem końcowym, wraz z nazwiskami strzelców bramek).