Kup karnet, wspieraj „Cidry”!

Sezon 2023/24 zbliża się wielkimi krokami! To będą wyjątkowo emocjonujące rozgrywki. IV liga po raz ostatni zagra w dwóch grupach, sporo ekip zgłasza aspiracje gry o najwyższe miejsce, niemal każda musi jednak powalczyć o to, by za 10 miesięcy, po reformie, znaleźć się w gronie śląskich I-ligowców.

„Żółto-Czarni” zawsze grają z przewagą jednego zawodnika. Tym najgłośniejszym, zawsze zaangażowanym, od lat pozostają nasi kibice. Wiemy, że nie inaczej będzie i tym razem.

Zachęcamy Was do zakupu karnetów na mecze rundy jesiennej. Karta stałego wstępu to nie tylko gwarantowane miejsce na trybunach podczas każdego z siedmiu zaplanowanych na ten rok meczów o punkty na boisku przy Knosały. To także dowód na przywiązanie do Ruchu Radzionków i cenny zastrzyk gotówki dla walczącego o lepsze jutro klubu.

Cena stałej karty wstępu to 70zł – jeden mecz obejrzysz więc gratis! Sprzedaż karnetów rusza w najbliższą środę. Karnety będą dostępne w dni powszednie w siedzibie klubu.

Czujesz się członkiem „Żółto-Czarnej” rodziny? Masz w sercu barwy symbolizujące tożsamość i tradycję naszego miasta? Nie możesz się już doczekać startu ligowych zmagań i zdzierania gardła w dopingu dla drużyny Marcina Trzcionki?

Kup karnet, wesprzyj swój klub i bądź dumny z bycia z „Cidrami” – na dobre i na złe!