Miłosz Przybecki zdobył gola dla reprezentacji!

Przybecki pojawił się na boisku po przerwie, zmieniając Łukasza Tymińskiego z bytomskiej Polonii. W 51 minucie piłkarz Ruchu wpisał się na listę strzelców ustalając wynik spotkania na 1:1.

Skład reprezentacji Polski w meczu z Niemcami (U-20):

Filip KurtoKamil Wenger, Piotr Malarczyk, Grzegorz Krychowiak, Damian AłdaśŁukasz Tymiński (46 Miłosz Przybecki), Mateusz Matras (46 Tomasz Hołota), Ariel Borysiuk, Mateusz Klich (46 Mateusz Możdżeń), Maciej Jankowski (83 Radosław Jasiński) – Artur Sobiech (73 Łukasz Teodorczyk).

Mecz rozegrano w Cottbus, w ramach Turnieju Czterech Narodów. Kolejny mecz biało-czerwoni rozegrają we wtorek 29 marca w Sulejówku a ich rywalem będzie reprezentacja Szwajcarii. Naszemu piłkarzowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.