Rezerwa i juniorzy wznawiają rozgrywki

Druga drużyna pod kierownictwem trenera Dariusza Ficulaka rozpocznie rundę rewanżową od wyjazdowego spotkania z rezerwą Piasta Gliwice. Spotkanie to toczyć się będzie równolegle z występem na zapleczu Ekstraklasy podopiecznych trenera Artura Skowronka, bo jego początek zaplanowano na godzinię 15:00 właśnie.

Wcześniej, bo o godzinie 12:00 swój mecz z Podbeskidziem w Bielsku-Białej rozpocznie prowadzona przez trenera Łukasza Sudera drużyna Ruchu występująca w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych.

Na własnym stadionie drugą cześć sezonu zainauguruje zaś zespół Okręgowej Ligi Juniorów, który w pierwszym meczu w 2011 roku podejmie Śląsk Świętochłowice. Podopieczni trenera Radosława Osadnika spotkanie to rozpoczną o godzinie 10:00.

W rundzie wiosennej w juniorskich rozgrywkach nie wystąpi zaś trzecia radzionkowska drużyna. Z przyczyn organizacyjnych zespół Regionalnej Ligi Juniorów musiał zostać rozwiązany. Jego zawodnicy w większośc wzmocnili kadry starszych roczników juniorskich, a trener Tomasz Ligudziński zajął miejsce odchodzącego trenera Aleksandra Mużyłowskiego w druzynie najmłodszych trampkarzy.