Rogów na kolanach!

Początkowo mecz miał się odbyć na normalnym trawiastym boisku Rozbarku Bytom, ale ze względu na warunki atmosferyczne musiał zostać przeniesiony na boisko ze sztuczną nawierzchnią.
Wynik mówi sam za siebie. Kapitalna gra radzionkowian w meczu z innym kandydatem do czerwcowych baraży z pewnością dała gościom dużo do myślenia, a zarazem potwierdziła fenomenalną formę podopiecznych Rafała Góraka. 5-0 można uznać za pogrom. Jednak mimo wyniku drużyna z Rogowa zaprezentowała bardzo ciekawy futbol i była naprawdę wymagającym rywalem. My natomiast zagraliśmy po prostu bardzo skutecznie. Hat-trick’iem popisał się Marek Suker, który strzelił gole kolejno w 11, 42 oraz 63 min. Czwarta bramka padła w 82 min. po golu samobójczym. Wynik na 5-0 ustalił na dwie minuty przed końcem spotkania Dawid Rudyk.
Ruch Radzionków zagrał w następującym składzie:
Jankowski – Krzęciesa, Komar, Mosler, Zioło – Sokolik, Domański, Iwan, Sobala – Suker, Cziba
W drugie połowie zagrali również: Poturalski, Żmuda, Trzcionka, Kubik, Rzepecki, Rudyk i Kozieł.