Ruch – MKS Myszków 1:1

W meczu trzydziestej drugiej kolejki pierwszej grupy Zina śląskiej czwartej ligi Ruch zremisował w Radzionkowie z MKS Myszków 1:1. W 7 minucie gospodarze objęli prowadzenie, kiedy piłkę odbitą od poprzeczki po strzale Roberta Wojsyka wpakował do bramki Kamil Kopeć. Jedenaście minut później, pierwszy – i jedyny – w pierwszej części gry strzał celny gości w wykonaniu Marchewki znalazł drogę do siatki Mateusza Szukały. Po zmianie stron żadnemu z zespołów nie udało się trafić do bramki rywala.

32 kolejka IV ligi śląskiej (grupa I), 2 czerwca 2021, godz. 19:00
Ruch – MKS Myszków 1:1 (1:1)
1:0 – Kopeć 7.
1:1 – Marchewka 18.
Ruch: Szukała – Trzcionka (70. Zalewski), Pietrycha, Ćwielong, Banaś, Turczyn (58. Wnuk), Gwiaździński, Kopeć, Szromek, Piecuch (66. Boudguiga), Wojsyk. Trener: Dziewulski.
Myszków: Kucharski – B. Gieroń (28. Rybaniec), M. Gieroń, Mączka, Krupa, Stankiewicz, Marek (76. Sarki), Marchewka, Matyja, Kowalski (70. Jarnot), Kowalczyk (82. Swatek). Trener: Domagała.
Żółte kartki: Pietrycha 45., Turczyn 46., Boudguiga 90. – Matyja 90.
Sędzia: Rokosz (Katowice).