Wiosnę czas zacząć! W sobotę o punkty z GKP Gorzów

Jak bardzo spragnieni futbolowych emocji są kibice Ruchu najlepiej świadczyły dziesiątki telefonów i e-maili jakie przychodziły do klubu dziś w godzinach przedpołudniowych, kiedy pojawiać zaczynały się informacje, jakoby i ten mecz mógł nie dojść do skutku.

Jutro będzie więc znakomita okazja by dać upust tym emocjom. O godzinie 14:00 pierwszy gwizdek sędziego Jarosław Chmiela z Warszawy ogłosi początek pierwszego wiosennego spotkania Ruchu Radzionków. O tym, jak bardzo głodni gry są sami piłkarze, i z jaką niecierpliwością na swój debiut ligowy przecież czeka nowy trener zespołu Artur Skowronek pisaliśmy już na łamach naszej strony czy informawaliśmy na antenie telewizji internetowej szeroko.

Przypomnimy więc, że bilety nie tylko na to spotkanie szóstej z dwunastą drużyny pierwszej ligi, ale na całą rundę wiosenną kształtować się będą na tym samym poziomie, co jesieną, czyli:
15 złotych – bilet normalny,
10 złotych – bilet ulgowy (dzieci szkolne powyżej 13 lat, młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz kobiety),
2 złote – dzieci do lat 13 pod okiem opiekuna.
W kasach przed meczem kupić będzie można również karnet na osiem ligowych spotkań Ruchu przed własną publicznością w cenie 90 złotych.
Wjazd na teren stadionu i wstęp do klubowego budynku dostępny będzie dla jedynie dla osób posiadających do tego uprawnienia.
Zwracamy uwagę, że od nowej rundy obowiązują między innymi nowe wzory akredytacji dziennikarskiej. Redakcje, które jeszcze się nie akredytowały prosimy o przesłanie wniosków drogą elektroniczną do godziny jedenastej w dniu jutrzejszym. Odbiór akredytacji będzie możliwy przy bramie wjazdowej na stadion.

O godzinie 13:00 z przystanku Szkoła w Świerklańcu wyruszy w kierunku stadionu specjalny autokar, który zabierze wszystkich chętnych ze Świerkalńca, Orzecha i najbardziej oddalonych od Bytomia-Stroszka regionów Radzionkowa prosto na mecz.

A że warto być jutro na stadionie chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Odmieniona drużyna Ruchu z najmłodszym w lidze trenerem w poprzedniej kolejce niegrając utrzymała wysokie szóste miejsce, a w spotkaniu z GKP Gorzów Wielkopolski to ona będzie faworytem, chcąc nie tylko zrewanżować się za jesienną porażkę w Gorzowie, ale przede wszystkim udanie przywitać się z własną publicznością i rozpocząć marsz ku jeszcze lepszym pozycjom w tabeli. Zapowiadana na jutro wiosenna pogoda z pewnością sprzyjać będzie piłkarskiemu spektaklowi, który stoworzą zapowiadająca ofensywną grę drużyna gospodarzy i groźna, nieobliczalna jedenastka gości, co potwierdziła już przed tygodniem przywożąc remis z boiska mocnej Sandecji Nowy Sącz, posiadająca w swoim składzie między innymi czołowego strzelca rozgrywek Emila Drozdowicza.