Przyjdź na nabór, odbierz bilet!

Mieszkasz w Radzionkowie, lub okolicy powiatu tarnogórskiego? Twoje dziecko uwielbia się ruszać, a ty widzisz, że zaczyna interesować się piłką nożną? Zabierz swoją pociechę na nabór do UKS-u Ruchu Radzionków, a później kibicuj razem z nim dorosłej drużynie “Cidrów”!

Zajęcia otwarte UKS-u Ruchu Radzionków odbędą się 9 kwietnia o godzinie 11:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Knosały 16. Nabór dotyczy roczników 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017. Na najmłodszych poza dobrą zabawą pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców będzie również czekać słodka niespodzianka oraz… bilet na ligowy mecz Ruchu Radzionków.

Obecność na spotkaniu “Cidrów” da m.in. możliwość zobaczenia, jak wychowankowie UKS-u oraz miejscowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego radzą sobie w dorosłym futbolu. O tym, że ich ścieżka do świata seniorskiej piłki jest otwarta świadczy cała plejada graczy, którzy przechodząc przez kolejne etapy szkolenia w Radzionkowie trafili do szatni czołowej ekipy w lidze.

Szerzej na temat wychowanków Ruchu Radzionków grających w I drużynie przeczytacie w tekście “Siła wychowanków. Młodzi walczą o marzenia (klik)

Pamiętaj! Sobota, 9 kwietnia o godzinie 11:00, hala MOSiR przy ul. Knosały 16 w Radzionkowie. Tu zaczyna się sportowa przygoda!

Szczegółowe informacje:
Strona UKS-u Ruchu Radzionków (klik)
Profil UKS-u Ruchu Radzionków na Facebooku (klik)

autor: ŁM